Bilder Stor Äldre sekretär/Klaffbyrå b105 h105cm
Troligen sent 1700-tal, barock
KAFFEKOPPAR 9 koppar, 12 kaffefat och 2 tefat, Gefle "Smide" Kopp H:6,5 cm D:8 cm (nagg förekommer, bruksslitage)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 950 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK