Bilder VIVIANNE PERSSON (född ?), etsning, signerad och numrerad 2/10
VIVIANNE PERSSON (född ?), etsning, signerad och numrerad 2/10
Blomstermotiv, bildmått ca 8 x 11, inkl ram 16 x 21