Bilder IVAN JORDELL. Pastell, "Kvinnoansikte", signerad.
IVAN JORDELL. Pastell, "Kvinnoansikte", signerad.
Rammått: 43x59cm.
Mindre ytslitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK