Bilder ROLAND BORÉN. Färglitografi, "1-2-3", signerad & numrerad 290/360.
ROLAND BORÉN. Färglitografi, "1-2-3", signerad & numrerad 290/360.
Rammått: 58x69cm.
Ej examinerad ur ram.
Bruksslitage på ram, avslag, färgbortfall.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK