Auktioner Konst & Grafik ROLAND BORÉN. Färglitografi, "1-2-3", signerad & numrerad 290/360.

Bilder ROLAND BORÉN. Färglitografi, "1-2-3", signerad & numrerad 290/360.

ROLAND BORÉN. Färglitografi, "1-2-3", signerad & numrerad 290/360.

Värdering: - SEK

Rammått: 58x69cm.
Ej examinerad ur ram.
Bruksslitage på ram, avslag, färgbortfall.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

HYLLA, H: 171x 77x 28cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Navkapslar, 4 lådor med 4 i varje, blandade färger, 14"

Värdering: 300

Bud: 75 SEK

Halskedja guld 18k, L=68, vikt 18,8

Värdering: 10 000

Bud: 9 800 SEK

Armband sterlingsilver, L=20,5, vikt 28,8g

Värdering: 500

Bud: 400 SEK