Auktioner Konst & Grafik JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Vårpromenad", signerad.

Bilder JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Vårpromenad", signerad.

JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Vårpromenad", signerad.

Värdering: - SEK

Rammått: 56,5x64,5cm.
Bruksslitage.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

LIE i metall. L:135cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Högtalare, Audio Pro Stage 22, 2st, 80 W

Värdering: 400

Bud: 75 SEK

Carl Harry Stålhane, skål, D=20

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Trästånka + mortel mässing 18/1900-tal, H=26 & mindre

Värdering: 400

Bud: 100 SEK