Bilder JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Vårpromenad", signerad.
JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Vårpromenad", signerad.
Rammått: 56,5x64,5cm.
Bruksslitage.