Bilder Salongsbord. Mahogny, 1800 talet.
Salongsbord. Mahogny, 1800 talet.
Mäter ca: 71cm högt & 57x91cm.
Åldersrelaterat slitage, repor märken.
Saknas 3 dekorationsklossar & dekoration på korsett undertill.