Auktioner Guld, Silver & Smycken Käpp, förstoringsglas, korkskruvar mm, delvis silver

Bilder Käpp, förstoringsglas, korkskruvar mm, delvis silver

Käpp, förstoringsglas, korkskruvar mm, delvis silver

350 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

KOPPARSTICK, 2 st, 1700-/1800-tal, kolorerade

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 11 minuter

KLACKRING, 18k guld, total ca 5,1 g

Värdering: 2 500

Bud: 1 800 SEK

Slutar om 15 timmar 13 minuter

ANTTI KOTILAINEN, 1 par stolar, "Sola", Martela, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 15 minuter

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, etsning, signerad och numrerad Vivianne Persson 2/10

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 17 minuter