Auktioner Keramik & Porslin Krus med kran, Höganäs, 3-liter, saltglaserat stengods

Bilder Krus med kran, Höganäs, 3-liter, saltglaserat stengods

Krus med kran, Höganäs, 3-liter, saltglaserat stengods

350 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Kista. 1900-talet.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, "Motion & Emotion", Akaba, nutida

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

TV. Led, Luxor, 40 tum.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Vårpromenad", signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK