Auktioner Fordon Inverter, 2 st, LTC och Branford

Bilder Inverter, 2 st, LTC och Branford

Inverter, 2 st, LTC och Branford

300 SEK

Värdering: 500 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, "Kvinnoporträtt", osignerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

BRICKBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft

Värdering: 6 000

Bud: 3 000 SEK

Fåtölj. Skuren valnöt med dubbel rottingklädsel, Chippendale-stil, 1900-talets hälft.

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Diverse leksaker. Bl.a Superhjältar.

Värdering: -

Bud: 0 SEK