Auktioner Möbler Trälådor 3 st, längd 82 cm och mindre

Bilder Trälådor 3 st, längd 82 cm och mindre

Trälådor 3 st, längd 82 cm och mindre

150 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

ALLAN LINDQVIST. Blandteknink på emalj, "Renar II", signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Diverse dockor. Bl.a Elsa & Anna.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

JOHN NYSTRÖM (1888-1945), olja på pannå, signerad och daterad -19

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Barometer. Hm. Samson. Stockholm.

Värdering: -

Bud: 80 SEK