Auktioner Konst & Grafik MADELEINE PYK (född 1934), litografi

Bilder MADELEINE PYK (född 1934), litografi

MADELEINE PYK (född 1934), litografi

1400 SEK

Värdering: - SEK

Fyra män, signerad och numrerad 65/275, bildmått 47 x 35 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

Dansk design skrivbord i teak, Svend Aage Madsen

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 54 minuter

Paret gjutjärnsurnor

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 54 minuter

Hästvagn

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 54 minuter

Fällbord

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 54 minuter