Auktioner Konst & Grafik Gunnel Hjelm, olja på duk, 44 X 35 cm

Bilder Gunnel Hjelm, olja på duk, 44 X 35 cm

Gunnel Hjelm, olja på duk, 44 X 35 cm

100 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Ammunitionslåda USA andra världskriget L=95

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

SALT- och PEPPRAKAR med ställ, i silver V:44,86 g H:4,5 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Golvvas och vas, Italien och Japan, 1900-talets andra hälft, höjd 51 cm och lägre

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Gräsklippare äldre

Värdering: 300

Bud: 75 SEK