Auktionskammaren Sydost AB

Auktionshusets profil

Auktionskammaren Sydost AB

Auktionskammaren Sydost är ett nyöppnat auktionshus i Kalmar. Vår auktionskammare finns i Kalmar och vårt upptagningsområde är sydöstra Sverige (Kalmar - Karlskrona - Öland)

0721-654 654
info@auktionsydost.se

Behöver du hjälp med värdering av auktionsgods eller inför en bouppteckning, tömning, uppköp eller bara ett gott råd? Skriv några rader om vad du behöver hjälp med så återkommer vi till dig.

Kontakta Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

0721-654 654

info@auktionsydost.se

Aktuella auktioner

GOLVLAMPA, TIFFANYSTILL, 1900-TAL, KUPA I GLAS

Värdering: 200

Bud: 400 SEK

EBBE EBERHARDSON, OLJA PÅ PANNÅ

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

MAURICE BLANCHARD, BLANDTEKNIK, SIGNERAD

Värdering: 200

Bud: 350 SEK

MONICA BACKSTRÖM, KOSTA BODA, GLASKONST

Värdering: 200

Bud: 450 SEK

ÅKE PETTERSON-NÅW, OLJA PÅ PANNÅ

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

MYNTVÅG MED VIKTER, 1700-TAL SAMT ÅDERLÅTARE OCH SKALPEL

Värdering: 200

Bud: 900 SEK

SITG JONZON, OLJA PÅ PANNÅ, KVARNAR LÅNGLÖT ÖLAND

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

SILVERBESTICK, MODELL DISA

Värdering: 200

Bud: 2 200 SEK

OSCAR HULLGREN, OLJA PÅ PANNÅ, STORMANDE HAV

Värdering: 200

Bud: 1 300 SEK

VÄGGSKÅP, EK, 1700/1800-TAL

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

STIG KASTBERG, OLJA PÅ DUK, MORGON I ÅLAND

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

ERIK HÖGLUND, TAKKRONA

Värdering: 200

Bud: 2 600 SEK

Visa fler objekt