Budverket

Auktionshusets profil

Budverket

Kontakta Budverket

Sjöåkravägen 27
564 31 Bankeryd

076-0224530

kontakt@budverket.se

Aktuella auktioner

Armélåda, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Bordslampa Mässing, Aneta, Jan Wickelgren, 1900-talets mitt

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Taklampa Engelsk stil, plåt & mässing, 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Matservis Rörstrand Ingrid, 1960-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Kaffeservis Villeroy & Boch, 37 delar

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Kristallglas & konstglas 4 delar. Orrefors & Målerås

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Parti koppar, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Läderväskor, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 12 dagar

Barnsäng, sekelskifte

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Språkkurs "Linguaphone", 1950-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Hallbyrå, rokokostil, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Bonniers Konversationslexikon,12 band. 1937

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Visa fler objekt