Objektlistning för auktion
Arvika Auktionsverk AB
24 Nov
TRÄDGÅRDSGRUPP stolar 4st med gungfunktion & stapelbara & bord H:65cm D:100cm (slitage, något armstöd löst) OBS! 25% moms tillkommer på klubbat pris.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 175 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 70 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
RADIO, ITT Standard "Cavalcade", 1900-talets mitt, H: 20x 65x 24cm (slitage, skador, ej funktionstestad)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 175 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
VITRINSKÅP med bakomliggande hyllplan, modern tillverkning. OBS! belysningen som syns på bilden är bortmonterad. H: 202x 80x 30cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 225 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 325 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK