Objektlistning för auktion

Gbg Auktion

24 Nov

DUKAR, 3 st.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

HORN, 2 st.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, sign.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Värdering: -

Bud: 0 SEK

RAKBLADSSLIPARE, Allegro.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

RAKBLADSSLIPARE, Sharpex.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

BARBIEDOCKA, Mattel.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

VÄCKARKLOCKA

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KUPÉVÄRMARE, Biltema.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

VAS, sten, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ASSIETTER, 11 st, porslin, "Elisa", Rörstrand.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

BAROMETER, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SKRIVBORDSSET, 4 delar, marmor, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SITTPUFF, 2000-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

NATTLJUSSTAKE, tenn, 1900-tal, Norge.

Värdering: -

Bud: 20 SEK

NYCKEL, brons, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

PARTI PAPPSKYLTAR

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SITTPUFF, 2000-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

PARTI PAPPSKYLTAR

Värdering: -

Bud: 0 SEK

PARTI PAPPSKYLTAR

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SITTPUFF, 2000-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

HUSHÅLLSVÅG, "Favorit", Söderbäck, Eskilstuna.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

JULSTJÄRNOR, 2 st, Watt & Veke.

Värdering: -

Bud: 20 SEK

SITTPUFF, 2000-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SYMASKIN, Husqvarna.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

DRAGKÄRRA, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 20 SEK

LÅDKAMERA, 1900-talets första hälft.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

VÄSKA, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

BRÖDBURK, Nilsjohan.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ADVENTSLJUSSTAKE, "Svansjö", Markslöjd, Sweden.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ADVENTSLJUSSTAKE, Gärdslösa.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

PARTI PORSLIN, 16 delar, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TERMOSAR, 2 st, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ADVENTSSTJÄRNOR, 2 st, Watt & Veke.

Värdering: -

Bud: 20 SEK

SERVISDELAR, 16 st, glas, 1900/2000-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ADVENTSSTJÄRNA, Watt & Veke.

Värdering: -

Bud: 20 SEK

JULGRANSBELYSNING, Markslöjd, Sweden.

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Värdering: -

Bud: 20 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, GDR.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

LJUSLYKTA samt VAS, keramik, Höganäs.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KRUKA, keramik, Gabriel, Sweden.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

PARTI BIJOUTERIER

Värdering: -

Bud: 20 SEK

SKÅL samt VAS, glas, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SKÅL samt BURK, stengods, Höganäs.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

PARTI KERAMIK, 3 delar, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SKÅLAR, 2 st, glas, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SERVISDELAR, 6 st, porslin, Schumann.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

PLÅTASKAR, 12 st, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

DOCKMÖBEL, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

JULGRANSKULOR, 36 st.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

PLÅTBURK, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

AVVÄGNINGSINSTRUMENT, Wild, Heerbrug.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

VÄGGLAMPA, 2000-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SKRIN samt ASK, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

LJUSLAMPETTER, ett par, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

JULDEKORATIONER

Värdering: -

Bud: 0 SEK

DRICKSGLAS, 10 st, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SERVISDELAR, 11 st, lergods, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK