Auktioner Övrigt Hyllsystem, jakaranda

Bilder Hyllsystem, jakaranda

Hyllsystem, jakaranda

1 timme 20 minuter

2024-09-30 17:00

75 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Dörrbeslag, 2+2st, smidesjärn

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Navkapslar, 4st, Volvo

Värdering: -

Bud: 75 SEK

Karaffer 3 st. Höjd: 20-21 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Färglitografi Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numrerad 31/150. Färglitografi. Bladets mått: 38x50cm, yttermått inklusive ram: 41x53cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK