Bilder ASSIETTER etsat motiv Orrefors Edvard Hald 1920-tal 12st D:16 cm (nagg förekommer)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 26 500 SEK
Slutar om 10 timmar 28 minuter
Slutar om 10 timmar 29 minuter