Auktioner Övrigt ! Moottorisaha, HYUNDAI ZM4000

Bilder ! Moottorisaha, HYUNDAI ZM4000

! Moottorisaha, HYUNDAI ZM4000

1 timme 58 minuter

2024-09-28 17:28

0 EUR

Värdering: - EUR

Auktionshuset Helander

Ärtåkersgränden 8-10
00560 Helsingfors
Finland

info@huutokauppahelander.com
+358 29 003 1950

Bordslampor och ljusstakar, bl.a. Ystad Metall, H = 37 o mindre

Värdering: 500

Bud: 550 SEK

Bordslampa, mässing med glaskupa, 1900-talets början, ställbar höjd,

Värdering: 600

Bud: 550 SEK

STOLAR 2st, 1800-tal, sitthöjd: 42cm & 45cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Bordslampfot, Carl Harry Stålhane, tot H = 49

Värdering: 800

Bud: 300 SEK