Auktioner Soffbord deNona X marmor

Bilder Soffbord deNona X marmor

Soffbord deNona X marmor

12 timmar 43 minuter

2024-11-15 15:04

Värdering: 3 500 SEK

Soffbord från deNona. Modell X med stativ i mässing och skiva i en ljusgrå carrera marmor.

Små knappt synliga repor förkommer på marmorskivan. Stativ med smärre slitage.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111

Kontorsstol Humanscale Freedom Chair

Värdering: 3 500

Bud: 1 400 SEK

Göteborg

Slutar om 12 timmar 39 minuter

Bord Fritz Hansen, Bruno Mathsson, Piet Hein, Arne Jacobsen

Värdering: 5 000

Bud: 550 SEK

Göteborg

Slutar om 12 timmar 41 minuter

Soffbord deNona X marmor

Värdering: 3 500

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 12 timmar 43 minuter

4st Stolar Ton NO 30

Värdering: 14 000

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 12 timmar 45 minuter