Bilder Soffbord deNona X marmor
Soffbord från deNona. Modell X med stativ i mässing och skiva i en ljusgrå carrera marmor.
Små knappt synliga repor förkommer på marmorskivan. Stativ med smärre slitage.
Slutar om 12 timmar 39 minuter
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Göteborg
Slutar om 12 timmar 41 minuter
Slutar om 12 timmar 43 minuter