Bilder Kontorsstol Humanscale Freedom Chair
Kontorsstol från Humanscale. Modellen heter Freedom och är formgiven av Niels Diffrient, högt betraktad inom ergonomisk möbeldesign.
Skapad för att ge optimal komfort under långa arbetsdagar, anpassar sig stolen till användarens rörelser och erbjuder ett dynamiskt stöd. Den intuitiva utformningen främjar en naturlig sittposition. Stolen är klädd i svart tyg och har detaljer i krom.
Höj & sänkbar sits, Höj & sänkbar rygg, Justerbart sittdjup, Gunga, Justerbara Armstöd
Smärre slitage. Små märken på armstöden/dyna förekommer.
Slutar om 12 timmar 16 minuter
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Göteborg
Slutar om 12 timmar 18 minuter
Slutar om 12 timmar 20 minuter