Auktioner Elektronik Parti teknik, bl.a stereodelar bl.a högtalare Bang & Olufsen, kassett Akai

Bilder Parti teknik, bl.a stereodelar bl.a högtalare Bang & Olufsen, kassett Akai

Parti teknik, bl.a stereodelar bl.a högtalare Bang & Olufsen, kassett Akai

1 timme 34 minuter

2024-11-17 15:46

325 SEK

Värdering: - SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Bordskanon, Stafsjö Bruk. 1900talets andra hälft.

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Färglitografi, Signerad Waldemar Sjölander.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ljusstake, Erik Höglund och vas, Michael Harris.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Parti tavlor, bl.a. Bert Olls.

Värdering: -

Bud: 100 SEK