Auktioner Konst & Grafik Gerhard Karlmark, litografi, signerad, 71x57 cm

Bilder Gerhard Karlmark, litografi, signerad, 71x57 cm

Gerhard Karlmark, litografi, signerad, 71x57 cm

2 timmar 35 minuter

2024-11-24 19:00

140 SEK

Värdering: 200 SEK

Gerhard Karlmark, litografi, "Spansk bygata", signerad, mått med ram ca 71 x 57 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Diverse böcker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TAVLOR 2ST, 19x14cm (Bildmått)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TAKLAMPOR & VÄGGLAMPA

Värdering: -

Bud: 0 SEK

YAMAHA "PIANO"

Värdering: -

Bud: 0 SEK