Bilder Oidentifierad konstnär, litografi, 15/50, signerad, 43x57 cm
Oidentifierad konstnär, litografi, 15/50, signerad, 43x57 cm
Oidentifierad konstnär, litografi, á tergo "Mästarens Hand", signerad, numrerad 15/50, 43 x 57 cm med ram