Auktioner Möbler Ekström, Yngve för Swedese, fåtölj, bok, 'Lamino', designad 1956, klädsel i vitt fårskinn, något slitage

Bilder Ekström, Yngve för Swedese, fåtölj, bok, 'Lamino', designad 1956, klädsel i vitt fårskinn, något slitage

Ekström, Yngve för Swedese, fåtölj, bok, 'Lamino', designad 1956, klädsel i vitt fårskinn, något slitage

1 timme 49 minuter

2024-11-24 14:59

4000 SEK

Värdering: 4 200 SEK

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

Wilhelm Kåge Gustavsberg Pyro kanna och smörsmältare. G47

Värdering: -

Bud: 100 SEK

TAKLAMPA, mässing, behängd med prismor, 1900-tal

Värdering: 600

Bud: 300 SEK

Västmanland

Indo Gabbeh, Hallmatta

Värdering: -

Bud: 0 SEK

2st Skulpturer dvärgar/tomtar. A44

Värdering: -

Bud: 0 SEK