Auktioner Konst & Grafik JACQUES ZADIG. Färglitografi, "Vilande kvinna", signerad, daterad -82 & numrerad 198/375.
Bilder JACQUES ZADIG. Färglitografi, "Vilande kvinna", signerad, daterad -82 & numrerad 198/375.
JACQUES ZADIG. Färglitografi, "Vilande kvinna", signerad, daterad -82 & numrerad 198/375.
Rammått; 52x67cm.
Slutar om 7 timmar 33 minuter