Bilder Rolf Eriksson signerad litografi Yttersta Tvärgränd I Stockholm 28x39,5cm. M6
Signerad "R. Eriksson".och daterad "-64".
Se bilder.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK