Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Kjell Sundberg, litografi, signerad & numrerad 315/390. 29x39cm bildmått.
Bilder TAVLA, Kjell Sundberg, litografi, signerad & numrerad 315/390. 29x39cm bildmått.
TAVLA, Kjell Sundberg, litografi, signerad & numrerad 315/390. 29x39cm bildmått.
Slutar om 7 timmar 32 minuter