Auktioner Övrigt Målat trätråg L:61cm

Bilder Målat trätråg L:61cm

Målat trätråg L:61cm

100 SEK

Värdering: - SEK

Dyrgripen Handelshus AB

Valbovägen 165
818 33 Valbo
Gästrikland

info@dyrgripen.se
Tel. 026-13 41 61

Oljemålning, mest troligt fransk konstnär, signerad.

Värdering: 1 000

Bud: 1 400 SEK

Norrbotten

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, aluminium, 1900/2000-tal

Värdering: 4 000

Bud: 2 200 SEK

Västmanland

KERTTU NURMINEN, NUUTAJÄRVI

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Paul Kedelv Flygsfors bordslampa glas. C12

Värdering: -

Bud: 320 SEK