Auktioner Tomtar skrin skålar Gefle Gustavsberg m.m. G96

Bilder Tomtar skrin skålar Gefle Gustavsberg m.m. G96

Tomtar skrin skålar Gefle Gustavsberg m.m. G96

1 timme 55 minuter

2024-11-24 17:28

70 SEK

Värdering: - SEK

Antal se bild 1.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Plånbok i läder. A265

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Bertil Warnolf, litografi, 303/310, signerad, 49x60 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Gunnar Bolin Nostalgi hatthylla. B313

Värdering: -

Bud: 380 SEK

Harald Wiberg, Akvarell

Värdering: -

Bud: 0 SEK