Auktioner Guld, Silver & Smycken Skrin, silver, Thailand, 16 X 11 X 4 cm, vikt 409 gram

Bilder Skrin, silver, Thailand, 16 X 11 X 4 cm, vikt 409 gram

Skrin, silver, Thailand, 16 X 11 X 4 cm, vikt 409 gram

150 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

LUCIEN BLEYFUS (Frankrike, 1876-1953), olja på duk

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Västmanland

Rolf Eriksson signerad litografi Yttersta Tvärgränd I Stockholm 28x39,5cm. M6

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Olja på duk, signerad OA 1931, oidentifierad konstnär

Värdering: -

Bud: 0 SEK

LENA A LINDERHOLM (1947), blandteknik på papper

Värdering: 2 000

Bud: 0 SEK

Västmanland