Auktioner Möbler Vitrinskåp

Bilder Vitrinskåp

Vitrinskåp

120 SEK

Värdering: - SEK

Bredd 106 cm Höjd 117 mc Djup 31 cm, Fanerskador

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

125 SEK