Auktioner Konst & Grafik Olja på duk. Signerad, Stenström.

Bilder Olja på duk. Signerad, Stenström.

Olja på duk. Signerad, Stenström.

100 SEK

Värdering: - SEK

Ca 69x84cm.
Bruksslitage.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60