Auktioner LÅNGBÄNK 1800 tal. H:40x 167x 39cm (slitage, skador på sits)

Bilder LÅNGBÄNK 1800 tal. H:40x 167x 39cm (slitage, skador på sits)

LÅNGBÄNK 1800 tal. H:40x 167x 39cm (slitage, skador på sits)

11 timmar 18 minuter

2026-01-09 19:06

425 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona