Bilder Skulptur, "Afrodite", Mats Jonasson för Målerås
Skulptur, "Afrodite", Mats Jonasson för Målerås
Konstglas. Numrerad utgåva. Etikettmärkt, signerad.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm