Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, Okänd konstnär

Bilder Olja på duk, Okänd konstnär

Olja på duk, Okänd konstnär

200 SEK

Värdering: - SEK

Kvinnostudie, signerad Egil, samt daterad -50, bildmått 72 x 89 cm.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning