Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, Rolf Iggmo

Bilder Olja på duk, Rolf Iggmo

Olja på duk, Rolf Iggmo

200 SEK

Värdering: - SEK

"Systrar". Bildmått 100 x 83 cm, signerad.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning