Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, Rolf Iggmo

Bilder Olja på duk, Rolf Iggmo

Olja på duk, Rolf Iggmo

200 SEK

Värdering: - SEK

Bildmått 61 x 54 cm. Signerad och daterad -70.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning