Bilder Olja på duk, Erik Lundgren
Olja på duk, Erik Lundgren
Göteborgs hamn, signerad. Bildmått 37,5 x 45,5 cm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm