Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, Erik Lundgren

Bilder Olja på duk, Erik Lundgren

Olja på duk, Erik Lundgren

200 SEK

Värdering: - SEK

Göteborgs hamn, signerad. Bildmått 37,5 x 45,5 cm

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning