Bilder Olja på duk, Carl Adelsköld
Olja på duk, Carl Adelsköld
Marint motiv, signerad "C Adelsköld", samt daterad 1882, 55 x 93 cm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm