Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, Carl Adelsköld

Bilder Olja på duk, Carl Adelsköld

Olja på duk, Carl Adelsköld

300 SEK

Värdering: - SEK

Marint motiv, signerad "C Adelsköld", samt daterad 1882, 55 x 93 cm

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning