Auktioner Övrigt "Barockbrickan", Spisani, för Firma Svenskt Tenn

Bilder "Barockbrickan", Spisani, för Firma Svenskt Tenn

"Barockbrickan", Spisani, för Firma Svenskt Tenn

400 SEK

Värdering: - SEK

Transparent, 70 x 54 cm, bruksslitage, repor.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

7 timmar

650 SEK

7 timmar
7 timmar
7 timmar