Auktioner Arvid Knöppel, Litografier 2 st, Signerade och nr

Bilder Arvid Knöppel, Litografier 2 st, Signerade och nr

Arvid Knöppel, Litografier 2 st, Signerade och nr

16 timmar 54 minuter

2026-01-16 18:00

0 SEK

Värdering: - SEK

Bildmått: 16 x 20,5 cm
17,5 x 11 cm

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

16 timmar

650 SEK

16 timmar
16 timmar
16 timmar