Auktioner Diverseparti, Bl.a Erkerskålar, Kockums

Bilder Diverseparti, Bl.a Erkerskålar, Kockums

Diverseparti, Bl.a Erkerskålar, Kockums

16 timmar 46 minuter

2026-01-16 18:00

0 SEK

Värdering: - SEK

Erkerskålar med mindre kantnagg.
Bricka, bruksskick, något färgbortfall

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

16 timmar

650 SEK

16 timmar
16 timmar
16 timmar