Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, Mosse Stoopendahl

Bilder Olja på duk, Mosse Stoopendahl

Olja på duk, Mosse Stoopendahl

11000 SEK

Värdering: - SEK

"Orrar", signerad samt daterad -40, bildmått 81 x 114 cm.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning