Bilder Olja på duk, Mosse Stoopendahl
Olja på duk, Mosse Stoopendahl
"Orrar", signerad samt daterad -40, bildmått 81 x 114 cm.
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm