Auktioner Konst & Grafik Stor olja på duk, okänd konstnär

Bilder Stor olja på duk, okänd konstnär

Stor olja på duk, okänd konstnär

800 SEK

Värdering: - SEK

Blomster stilleben, osignerad, 90 x 121 cm

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning