Bilder Modellbilar

Modellbilar

0 SEK

Värdering: - SEK

Bl.a. Vilmer, Corgi, Matchbox, Majorette, Siku, slitage, samt skador.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

9 timmar

650 SEK

9 timmar
9 timmar
9 timmar