Bilder Olja på duk, Hugo Öfverström
Olja på duk, Hugo Öfverström
Marint motiv, signerad, bildmått 45 x 55 cm.
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm