Auktioner Konst & Grafik Litografi, "Nu de dos Assis", efter Pablo Picasso, signerad i trycket

Bilder Litografi, "Nu de dos Assis", efter Pablo Picasso, signerad i trycket

Litografi, "Nu de dos Assis", efter Pablo Picasso, signerad i trycket

4 timmar 37 minuter

2026-01-11 19:09

300 SEK

Värdering: 700 SEK

Lilla Auktionsstudion

Claesgatan 8
214 26 Malmö

linnea@lillaauktionsstudion.se
073-803 34 36

10 timmar
Dalarna

8 200 SEK

10 timmar
Dalarna
10 timmar
Dalarna
10 timmar
Dalarna