Auktioner SPEGELLAMPETT, rokokostil, sent 1800-tal

Bilder SPEGELLAMPETT, rokokostil, sent 1800-tal

SPEGELLAMPETT, rokokostil, sent 1800-tal

11 timmar 35 minuter

2026-01-09 18:00

200 SEK

Värdering: 400 SEK

För två ljus, förgylld och bronserad, dekor av bladverk, 63 x 64 cm