Bilder SPEGELLAMPETT, rokokostil, sent 1800-tal
SPEGELLAMPETT, rokokostil, sent 1800-tal
För två ljus, förgylld och bronserad, dekor av bladverk, 63 x 64 cm
11 timmar
Stockholm
11 timmar
Stockholm
11 timmar
Stockholm
11 timmar
Stockholm