Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal)

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal)

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal)

200 SEK

Värdering: - SEK

Rapphöns i aftonrodnad, signerad och daterad B.B 93, akvarell med täckvitt, bladmått 9x14 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39